Víkendové rekondice


Jak to dopadne?
Vážení přátelé,
nabídka rekondice se v KB stále rozšiřuje a zájem o ně narůstá. Přesto se jich zůčastňuje asi 7-10% všech členů. Důvody mohou být rozličné: Narůstající cena, nedostatek dotací, daleké cestování, nedostatek dovolené, dlouhá absence v práci...
Naší snahou je zajistit alternativu, která nebude mít tyto nedostatky a bude dostupná pro mnohem více kolegů a třeba i častěji než 2x ročně. Beskydy, hotel Odra v Ostravici
Zpět Home
Byli jste v Ostravici pod Lysou horou?
Hotel Odra leží v údolí přímo pod Lysou horou a až narchol vede od hotelu cesta.
Hotel Odra, nestátní zdravotnické zařízení, leží v malebném údolí řeky Ostravice přímo pod Lysou Horou. Protože se jedná o atraktivní turistickou oblast s možností letní i zimní rekreace, je v širokém okolí čelá řada velice dobře vybavených horských hotelů, či rekreačních objektů. Bechtěrevici se ovšem neobejdou bez rehabilitací a tady je nabídka vskutku bohatá. Pohled na Lysou horu jistě všichni znáte.
Základní údaje o rekondicích:
 • Procedury: Bazén, sauna, masáže, parafín, vířivé vany
 • Doplňkově: Solárium, bioptron, inhalace, posilovna
 • Ubytování, strava - detaily upřesníme
 • Zábava: Kulečník, tenisový kurt, střelnice, turistika
 • Dá se zajít do kuželny, ostatní bude záležet na nás
 • Možnost uplatnit FT poukaz na procedury
 • Je to kousek z Frýdku-Místku, pod vrcholem Lysé Hory.
  Nahoru Zpět Home
  Další informace o hotelu ODRA:
  Voda v bazénu bývá dost teplá (33)
  Hotel je od nejbližší autobusové a vlakové zastávky vzdálen 200 m. Pokoje jsou 2 a 3 lůžkové se sprchou, WC a TV. Je zde denní a noční bar, restaurace, fitcentrum, sauna, krytý bazén (pro ubytované zdarma), solárium, masáže a další procedury. K dispozici jsou stolní hry, hrací automat, kulečník, minigolf, ruské kuželky, střelnice, stolní tenis, půjčovna Milovníci sauny si příjdou na své horských kol. Venkovní ohniště - asi v zimě nevyužjeme. Možnost diskoték (pro hotelové hosty) a tanečních večerů v night clubu.
  Máte dotace v krajích? Krajské organizace se mohou dohodnout na poskytnutí příspěvku podle svých možností, třeba 500 kč, cena pak bude více než přijatelná. Máme domluvenu polopenzi a o to je cena opět nižší.
 • Stránky Hotelu: Hotel Odra s.r.o., 739 14 Ostravice 0327 ČR
  ©  Mainda 2003, Mig