Každý bechtěrevik nemusí vypadat takto - cvičte a zůstanete rovní!
Přátelé, napište nám svůj příběh
Život s "Bechtěrevem" je těžký, když to nejde bez něj, musí to jít s ním. Některé čtenáře našich stránek zaujaly osobní výpovědi bechtěreviků, příběhy o jejich životě a vytrvalém boji s chorobou, a také o metodách, které si po dlouhém hledání zvolili.
Mezi námi jistě žije řada kolegů a kolegyň, kterým osud "nadělil - Bechtěreva" obzvláště čiperného, případně dostal do vínku některou z dalších komplikací (Lupénku, Crohna, Reitra, Artritidu či některou z dalších komplikací), prožil si s bechtěrevem vojnu, vážnou operaci ... Čtěte:   Někteří kolegové již o svém životě napsali. Vyberte si, poučte se...
Stále rozšiřujeme rubriku dokazující, že bechtěrevici se nevzdávají a bojují!
Napište nám tedy ten "Svůj" příběh a zašlete, může být zcela anonymní. Tyto příběhy mohou mít obrovskou hodnotu pro ostatní kolegy, mohou je inspirovat, mohou jim dát naději a tip jakou metodu boje si zvolit. Velký význam budou mít i pro veřejnost, lékaře, úřady, a také pro naše příznivce. Všichni si zde mohou přečíst o životě bechtěreviků a snad přehodnotí svůj postoj a pomohou nám v našem boji.
Kdo píše na počítači může poslat e-mail, kdo nezvládá psaní na počítači, může napsat normální dopis a odeslat na tyto adresy:
Kontakt: Ing. Mainda Emil, ČSA 1946, Frýdek-Místek, 738 01,  e-mail: emainda@seznam.cz
Nahoru HOME
©  Emil Mainda 2004