Bolí akutně páteř - hledáme pro Vás řešení!

Akutní pomoc pro bechtěreviky


Příjdete odpoledne domů a vše je celkem v normě. Uplyne 1 nebo 2 hodiny a k večeři už si už nesednete, kroutíte se, hledáte polohu, léky a nevíte co dál.
Už se Vám to stalo?

Nějak to protrpíte, ráno zavoláte svému revmatologovi a dovíte se, že na Vás příjde řada za 3 dny, za týden...? Po zákroku by bylo vhodné jít na masáž, dostanete lísteček s předpisem a ve většině zařízení vám řeknou ano, ale přijďte za 2, za 3 týdny. Co na to vaše páteř a jak dlouho jste mimo?
Hledáme pro Vás řešení:
Moravskoslezský klub bechtěreviků zajistil pro své členy v Ostravě jakési předplatné na akutní pomoc. Každý člen KB-MS si může zakoupit za 50 kč poukázku na Akutní pomoc. Tato poukázka opravňuje držitele využít 4x tyto služby:
Masáž zad, injekci, obstřik - dle výběru pacienta.
Pacient si ráno nebo v průběhu dne zavolá na rehabilitaci ve Vítkovické nemocnici a domluví si kdy může během dne přijít na masáž. Pokud se rozhodne pro injekci (Hotemin - pomůže na cca 48 hodin) nebo pro obstřik zajde si rovnou na ambulanci na stejné oddělení a předloží sestře poukaz a bude ošetřen. Myslím, že tato pomoc může zkrátit "zlé" období na hodiny nebo dny a předejde trápení a léčení, které může při prodlení trvat i týdny.
Zpět HOME
©  Emil Mainda 2002